Definitieve training indeling seizoen 2023-2024
De training indeling is gebaseerd op de teamindeling, dit jaar zijn een aantal verschillende groepen verdeeld over verschillende niveaus. Voor de recreanten groep op woensdag en zaterdag geld dat dit aanmelden is bij de trainer op de eerste trainingen. De trainingen starten in kalenderweek 35 vanaf dinsdag 29 augustus en lopen tot de clubkampioenschappen 2024.
Mocht je vragen hebben betreft de trainingsindeling kan je terecht bij technisch commissie lid Mark Vierbergen.
Selectie groep onder leiding van Peter Kas
Dinsdag 20.00-21.30
Donderdag 20.00-21.30
Competitie groepen I-II onder leiding van Mark Vierbergen
Dinsdag 19.30-21.00 Competitie groep I
Dinsdag 21.00-22..30 Competitie groep II
Recreanten I-II groep onder leiding van Martin Voskuilen en Rian Mijnsbergen |
Woensdag 19.30-20.45 Recreanten I
Zaterdag 09.30-10.45 Recreanten II
Selectie groep Dinsdag 20.00-21.30 | Competitie 1 Dinsdag 19.30-21.00 | Competitie 2 Dinsdag 21.00-22.30 |
1. Fenna Laros | 1. Kim van den Biggelaar | 1. Elise Steen Redeker |
2. Elise van Wijngaarden | 2. Leonie de Bruin | 2. Marja van Asselt |
3. Tim Merckens | 3. Danieck Schippers | 3. Rian Mijnsbergen |
4. Michel Bontan | 4. Friso Mulder | 4. Marcel Oldekamp |
5. Britt Pet | 5. René Wieten | 5. Reineke Stol |
6. Danielle Meijer | 6. Jaco van der Veen | 6. Jaqueline van Staveren |
7. Stephan de Rooij | 7. Kim Roest | 7. Patrick Anderson |
8. Yara de Rooij | 8. Lisette Heeremans | 8. Arjan van Os |
9. Karin Kuiper | 9. Tim Henning | 9. Jasper Plompen |
10. Youri Wiedeman | 10. Martijn van Putten | 10. Kai Voogel |
11. Thijs Coppens | 11. Sander Duijm | 11. Edwin Maas |
12. Bianca van Ommen | 12. Martin Voskuilen | 12. Jan-Jirka Rijsdijk |
13. Laura Adriaens | 13. Ton Moses | 13. Ronald de Tombe |
14. Wilfred van Duijne | 14. Maarten Groenendijk | 14. Charmaine Uijldert |
15. Martijn van der Ham | 15. Rick Thiele | 15. Djamila Lopulalan |
16. Randy Groenevelt | 16. Dennis Tonjes | 16. Jannie de Tombe |
17. Sophie Coppens | 17. Gerben Westrink | 17. Micheal Bijzet |
18. Roeland Lopulalan | 18. Gwenda Cladder | |
19. Raymond van Eijk | 19. Auke Langeveld | |
20. Wouter Coppens | 20. Maarten Meerloo | |
21. Sophie Coppens | 21. Jenna Baker | |
22. Koen Bakker | 22. Hannah van Moorsel | |
23. Bo Mullens | ||
24. Connor Mullens | ||
25. Erwin Loomans | ||
26. Friso Mulder |
Donderdag Selectie 20.00-21.30 | Donderdag Competitie extra 19.00-20.00 |
1. Fenna Laros | 1. Maarten Groenendijk |
2. Elise van Wijngaarden | 2. Tim Henning |
3. Tim Merckens | 3. Jenna Baker |
4. Michel Bontan | 4. Elise Steen Redeker |
5. Britt Pet | 5. Hannah van Moorsel |
6. Danielle Meijer | 6. Maarten Meerloo |
7. Mark Vierbergen | 7. Arjan van Os |
8. Stephan de Rooij | 8. Auke Langeveld |
9. Yara de Rooij | |
10. Karin Kuiper | |
11. Youri Wiedeman | |
12. Thijs Coppens | |
13. Bianca van Ommen | |
14. Laura Adriaens | |
15. Wilfred van Duijne | |
16. Martijn van der Ham | |
17. Randy Groenevelt | |
18. Sophie Coppens | |
19. Melissa Kuipers | |
20. Roeland Lopulalan | |
21. Raymond van Eijk | |
22. Wouter Coppens | |
23. Sophie Coppens | |
24. Koen Bakker |
Woensdag Recreanten 1 19.30-20.45 | Zaterdag Recreanten 2 09.30-10.45 |
Inschrijven voor deze training bij de trainer | Inschrijven voor deze training bij de trainer |